Akademia Orange dla Bibliotek

Znalezione obrazy dla zapytania akademia orange dla bibliotek

 

Gminna Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu bierze udział w programie "Akademia Orange dla bibliotek" prowadzonego przez Fundację Orange. Celem programu jest wspieranie rozwoju społeczeństwa informacyjnego poprzez zwiększenie dostępu do nowych technologii komunikacyjnych i promocję ich wykorzystania tak, by gminne biblioteki publiczne stały się nowoczesnymi, wielofunkcyjnymi centrami informacyjnymi, kulturalnymi i edukacyjnymi.

Udział w programie umożliwił pozyskanie dofinansowania, które pozwoliło pokryć opłaty abonamentowe za Internet począwszy od roku 2010. Zakupiono również kilka pozycji książkowych o charakterze edukacyjnym propagującym dostęp do komputera i Internetu. W 2012 r. Bibliotece udało się zakwalifikować do Programu również filie biblioteczne. Kolejne lata również okazały się korzystne, otrzymywana pomoc finansowa ( do 2015 r.) pozytywnie wpłynęła na rozwój naszych placówek.

Chętnie spotkamy się z osobami, które dotychczas nie korzystały z sieci, jak i z tymi, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności. Zawsze służymy pomocą i radą.
Serdecznie zapraszamy.


GBP w Jastrzębiu
PL. Niepodległości 5
26 – 502 Jastrząb
Tel. 48 62 84 289
e-mail gbpjastrzab@o2.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Filia biblioteczna w Gąsawach Rządowych
gbpgasawy@o2.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Filia Biblioteczna w Woli Lipienieckiej Dużej
gbpwola@o2.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.